PRINCE2® Foundation

(zarządzanie projektami)

PRINCE2® Foundation daje optymalną podstawę do realizacji wszelakich projektów w organizacjach oraz instytucjach o dowolnej wielkości i branży. Sprawdza się zarówno w małych firmach, administracji samorządowej i rządowej, jak również w dużych, globalnych korporacjach. Uniwersalny charakter metodyki PRINCE2®, umożliwiający jej stosowanie do wszelkiego typu projektów, wynika z faktu, iż koncentruje się ona na działaniach związanych z zarządzaniem projektem, nie wnikając bezpośrednio w specyfikę wykonywanych przez zespół projektowy prac wytwórczych, obejmujących uzależnione od branży działania specjalistyczne.

PRINCE2® jest swoistego rodzaju „instrukcją”, która podpowiada, o co należy zadbać w projekcie na każdym jego etapie. Pozwala w zorganizowany i sprawny sposób zaplanować projekt, monitorować i kontrolować realizację poszczególnych zadań, podsumować i zamknąć przedsięwzięcie oraz ocenić jego efektywność. Wiedza z zakresu.

PRINCE2® Foundation zwiększa poziom skuteczności  zarządzania projektem, co z kolei zwiększa szanse na osiągnięcie założonego celu.

Trenerzy prowadzący

Cezary Paprocki, akredytowany trener
Hubert Ochmański, akredytowany trener