+48 22 323 55 01 email: biuro@processteam.pl
SZKOLENIE DevOps Foundation® – DevOps Institute

Terminarz szkoleń

Kategoria

+

Certyfikacja

Termin


Miasto

Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych

Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych: w czasie szkolenia rozwijamy kompetencje z zakresu świadomego kreowania wizerunku oraz komunikacji z audytorium.

Microsoft Office VBA

Szkolenie uzupełniające podstawy wiedzy z zakresu Visual Basic for Application dla Microsoft Excel, zalecane dla osób, które do tej pory używały Excela na poziomie średniozaawansowanym.

Office 365 – SharePoint – Wydajność w firmie

Warsztaty dla nowych użytkowników platformy Sharepoint lub osób, które chciałyby odświeżyć swoją wiedzę o jej możliwościach.

30 11 2019 - Warszawa

PRINCE2® Practitioner

PRINCE2® Practitioner jest jednym z najbardziej cenionych przez pracodawców zarówno w Polsce, jak i na świecie certyfikatów z zakresu zarządzania projektami.

PRINCE2® Foundation 5th

PRINCE2® Foundation daje optymalną podstawę do realizacji wszelakich projektów w organizacjach oraz instytucjach o dowolnej wielkości i branży.

MSP® Foundation

MSP® – Skuteczne Zarządzanie Programami to szkolenie dotyczące zarządzania zmianami biznesowymi z sektora publicznego i prywatnego.

M_o_R® Practitioner

Celem szkolenia jest zrozumienie oraz zdobycie umiejętności zastosowania metodyki M_o_R® na poziomie zaawansowanym.

ITIL® Foundation

ITIL® jest źródłem najlepszej praktyki w zarządzaniu usługami. Wdrażany z sukcesem na całym świecie od ponad 20 lat.

Change Management TM Foundation

Szkolenie mające na celu przygotowanie, wsparcie i pomoc osobom, zespołom i organizacjom w dokonywaniu zmian organizacyjnych.

P3O® Foundation

P3O® pokazuje, jak przy pomocy Biur Portfeli, Programów i Projektów można w wydajny sposób zarządzać inwestycjami.

AgilePM® Foundation

AgilePM® umożliwia organizacjom uzyskanie korzyści ze zwinnego podejścia bez wprowadzania niepotrzebnego ryzyka.

AgilePM® Practitioner

Celem szkolenia jest zrozumienie oraz zdobycie umiejętności zastosowania ram podejścia zwinnego AgilePM® na poziomie zaawansowanym.

PRINCE2® Foundation 6th

PRINCE2 jest  najbardziej praktykowaną metodą zarządzania projektami na świecie i jest znana na całym świecie za dostarczanie udanych projektów.

Skuteczna komunikacja – sztuka porozumiewania się

Warsztat obejmuje szereg zagadnień dotyczących komunikacji interpersonalnej, zagadnienia teoretyczne i praktyczne dotyczące rozumienia i rozwiązywania konfliktów spowodowanych zakłóceniami w komunikacji.

Akademia Menadżera

Dynamika zmian we współczesnych stylach realizacji procesu zarządzania zmotywowała do stworzenia propozycji dla początkujących oraz doświadczonych menadżerów.