Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "ProcessTeam" Zobacz więcej informacji >>
+48 22 350 50 04 email: biuro@processteam.pl

Patryk Jasiński

Od 10 lat w sprzedaży. Wieloletnie doświadczenie w obszarze szkoleń sprzedażowych, negocjacyjnych jak i motywacyjnych, to w przypadku Patryka, wynik zdobywania umiejętności już od najmłodszych lat. Od początku swojej kariery zawodowej związany z największymi firmami.

Patryk posiada nie tylko bogaty zasób wiedzy teoretycznej, ale także praktycznej, którą przekłada na konkretne wyniki i działania zmierzające do zwiększania zysków w każdym obszarze szeroko rozumianej sprzedaży.
Swoją przygodę ze szkoleniami zaczął w 2009 roku w firmie Play, by rozwinąć się także w obszarze mentoringu i treningu technik zamknięcia sprzedaży i samemu szkolić innych.

Bezpośrednia praca z klientami Play, Orange, T-Mobile, Tauron, Netia, umożliwiła mu podejście do sprzedaży w sposób bardzo praktyczny, a zarazem pozwoliła spotkać się twarzą w twarz z problemami, z jakimi spotykają się handlowcy/sprzedawcy.

Obecnie prowadzi szkolenia autorskie jak i dedykowane dla firm m.in.: Druk Polska, Pravna.pl, Monitor Unijny, Orange, Syntell S.A. Obszary takie jak: Sprzedaż, Techniki zamknięcia sprzedaży, Motywacja, Wywieranie wpływu, Negocjacje, Obsługa klienta B2B oraz B2C, Budowanie relacji, Budowanie zespołów sprzedażowych.

Patryk to osoba o wielkiej charyzmie, którego celem życiowym jest „Być najlepszym w tym co robi i zawsze dawać z siebie 100% , chyba, że oddaje krew”.