+48 22 323 55 01 email: biuro@processteam.pl

PeopleCert & Axelos – The Europe Roadshow 2018

9 maja w Warszawie odbyło się wydarzenie z cyklu „The Europe Roadshow 2018” organizowane przez PeopleCert i Axelos. Z racji iż jesteśmy jednym z czołowych polskich partnerów PeopleCert nie mogło zabraknąć na spotkaniu również naszych przedstawicieli.

Spotkanie odbyło się w Renaissance Warsaw Airport Hotel, gdzie mieliśmy okazje wysłuchać prezentacji dotyczących podsumowania dotychczasowej działalności  PeopleCert, planach na najbliższe lata i możliwości dalszego rozwoju biznesu jakie dają akredytowane szkolenia, gdzie polska jest jednym z liderów rynku europejskiego.

Prezes Zarządu Axelos, Peter Hepworth zaprezentował nowe produkty firmy oraz program partnerski, dzięki któremu obecni i przyszli absolwenci szkoleń, mogą mieć stały dostęp do nowych źródeł wiedzy z zakresu oferowanych przez Axelos produktów, studiów przypadków i wymiany doświadczeń.

Intensywne rozmowy kuluarowe utwierdziły nas w przekonaniu,  jak ważnym elementem jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji, umiejętności menedżerskich oraz zwiększaniu świadomości polskich przedsiębiorców o istocie rozwoju swoich pracowników w konkretnych kierunkach zarządzania.

Wierzymy, że dzięki dalszej współpracy na lini ProcessTeam – PeopleCert/Axelos będziecie Państwo mieli dostęp do najlepszych praktyk i szkoleń, które pomogą Państwu w osiąganiu zamierzonych celów biznesowych.

W tym miejscu zachęcamy również do zapoznania się ze szkoleniami akredytowanymi, które objęte są obecnie zniżką w wysokości 600 zł!  Więcej informacji znajdziecie Państwo w TYM miejscu.

Zespół ProcessTeam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *